VII. 1. MCM-Diamant Kupa Nemzetközi Uszonyos és Búvárúszó Verseny

Hétvégén került megrendezésre immáron hetedik alkalommal az 1. MCM-Diamant Kupa Nemzetközi Uszonyos és Búvárúszó Verseny, melyet a Kaposvári 1.MCM-Diamant Adorján Sportegyesület szervezett.

A szombati versenyt Gelencsér Attila országgyűlési képviselő nyitotta meg, 14 csapat 150 sportolója számára. A hazai klubok mellett több külföldi csapat is rajthoz állt, hiszen 50 métertől 1500 méterig minden korosztálynak szerveztek versenytávot.

A csapatversenyt a Kaposvári 1.MCM-Diamant Adorján SE nyerte, második a Mátrai Erőmű-, harmadik helyen pedig a Debreceni Búvárklub csapata végzett.

A Kaposvári 1.MCM-Diamant Adorján SE versenyői: Varga Krisztina, Stadler Bence és Hamlin Dorothy saját korcsoportjában 400 m uszonyos gyorsúszás versenyszámban országos csúcsot úsztak.

A hétvégi versenyre, mint minden alkalommal idén is kilátogatott a Kapos Tv stábja. A versenyről készült összefoglaló a keddi (04.11.) Kapos Sport műsorában volt látható, a honlapon újra megtekinthető:

A versenyen készült fényképek elérhetőek lesznek az egyesület közösségi oldalán: